| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | Verzonken |
| Geschikt voor | Design inbouwdoos |
| Kleur | Blank RVS |
| Lengte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal / Inox |
| Model | Design |
| Type gebruik | Wand en vloer |
€ 56,00€ 67,76 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | Verzonken |
| Geschikt voor | Design inbouwdoos |
| Kleur | Blank RVS |
| Lengte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal / Inox |
| Model | Design |
| Type gebruik | Wand en vloer |
You must be logged in to post a review.
€ 426,55€ 516,13 Original price was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Current price is: € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
Reviews
There are no reviews yet.