| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | Verzonken |
| Geschikt voor | Design inbouwdoos |
| Kleur | Blank RVS |
| Lengte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal / Inox |
| Model | Design |
| Type gebruik | Wand en vloer |
€ 56,00€ 67,76 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | Verzonken |
| Geschikt voor | Design inbouwdoos |
| Kleur | Blank RVS |
| Lengte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal / Inox |
| Model | Design |
| Type gebruik | Wand en vloer |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
€ 426,55€ 516,13 Le prix initial était : € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Le prix actuel est : € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
€ 298,35€ 361,00 Le prix initial était : € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Le prix actuel est : € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.