| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | 15 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Ivoor |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Briljant rechthoekig |
| Type gebruik | Muur inbouw |
€ 19,50€ 23,60 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | 15 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Ivoor |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Briljant rechthoekig |
| Type gebruik | Muur inbouw |
You must be logged in to post a review.
€ 426,55€ 516,13 Original price was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Current price is: € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
€ 298,35€ 361,00 Original price was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Current price is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Reviews
There are no reviews yet.