| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | 15 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Ivoor |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Briljant rechthoekig |
| Type gebruik | Muur inbouw |
€ 19,50€ 23,60 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | 15 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Ivoor |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Briljant rechthoekig |
| Type gebruik | Muur inbouw |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
€ 298,35€ 361,00 Le prix initial était : € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Le prix actuel est : € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.