| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Breedte | 85, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Ja |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Polyester |
| Filter oppervlak | 45.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Filter type | Ster filter |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Gewicht | 240, 0 kg |
| Hoogte | 198, 0 cm |
| Inlaat diameter | 80 mm |
| Lengte | 150, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 530 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 100 liter |
| Overdrukventiel | Ja |
| Serie | FOX |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak met zwenkwieltjes |
| Vacuum nominaal | 320 mbar |
| Vacuüm max. | 380 mbar |
| Vermogen | 7, 5 kW |
| Voltage | 400 volt |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.