| ATEX | Ja |
|---|---|
| Antistatisch | Ja |
| Breedte | 12 cm |
| Diameter | Ø38 mm |
| Food grade | Nee |
| Geschikt voor | Dagelijkse reiniging van makkelijk bereikbare oppervlakken |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Oliebestendig rubber |
| Temperatuurbereik | -20° tot +120°C |
€ 22,75€ 27,53 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| ATEX | Ja |
|---|---|
| Antistatisch | Ja |
| Breedte | 12 cm |
| Diameter | Ø38 mm |
| Food grade | Nee |
| Geschikt voor | Dagelijkse reiniging van makkelijk bereikbare oppervlakken |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Oliebestendig rubber |
| Temperatuurbereik | -20° tot +120°C |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.