| ATEX | Ja |
|---|---|
| Antistatisch | Ja |
| Breedte | 100 mm |
| Diameter | Ø38 mm |
| Food grade | Nee |
| Geschikt voor | Dagelijks afstoffen en reinigen van makkelijk bereikbare oppervlakken |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Oliebestendig rubber |
| Materiaal borstel | Polyester |
| Temperatuurbereik | -20° tot +110°C |
Reviews
There are no reviews yet.