| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Aftapkraan voor ledigen van vloeistoffen | Ja |
| Breedte | 84, 0 cm |
| Dumptijd | 2, 6 liter per seconde |
| Filter efficiëntie | Tot 150 micron |
| Filter spanen | Stalen zeef |
| Filter vloeistoffen en olie | Nylon zak |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Garantie | 2 jaar |
| Gelijktijdig zuigen en ledigen | Nee |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Gewicht | 110, 0 kg |
| Hoogte | 162, 0 cm |
| Lengte | 71, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 420 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume spanen | 50 liter |
| Opvangbak volume vloeistoffen | 100 liter |
| Serie | CLEAN OIL |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak met zwenkwieltjes |
| Type motor | Zijkanaal blower draaistroom |
| Vacuum nominaal | 250 bar |
| Vacuüm max. | 320 mbar |
| Vermogen | 3, 0 kW |
| Vloeistof ledigen | Reverse flow |
| Vloeistof level indicator | Ja |
| Voltage | 400 volt |
| Zuigcapaciteit | 3, 85 liter per seconde |
Reviews
There are no reviews yet.