| Breedte | 17 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 2, 7 kg |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Merk | Beflexx |
| Model | BF1000-230V |
| Stofopvang | Stofzuigerzak |
| Stofzak volume | 3, 5 liter |
| Stroomopname | 3, 5 A |
| Vermogen | 800 Watt |
€ 329,69€ 398,92 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 17 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 2, 7 kg |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Merk | Beflexx |
| Model | BF1000-230V |
| Stofopvang | Stofzuigerzak |
| Stofzak volume | 3, 5 liter |
| Stroomopname | 3, 5 A |
| Vermogen | 800 Watt |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.