| Aantal motoren | 3 |
|---|---|
| Breedte | 66, 0 cm |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Antistatisch polyester |
| Filter oppervlak | 40.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Jet Clean, semi-automatische filter reiniging |
| Filter type | Cartridge |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Gewicht | 80, 0 kg |
| Hoogte | 130, 0 cm |
| Inlaat diameter | 50 mm |
| Lengte | 80, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 570 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 65 liter |
| Serie | M |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak met zwenkwieltjes |
| Type motor | Bypass |
| Vacuüm max. | 250 mbar |
| Vermogen | 3, 9 kW |
| Voltage | 230 volt |
Reviews
There are no reviews yet.