| Breedte | 70, 0 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100, 0 kg |
| Hoogte | 235, 0 cm |
| Inlaat diameter | 200 mm |
| Lengte | 70, 0 cm |
| Opvangbak volume | 100 liter |
| Type filtratie | Cyclonisch zonder filter |
| Type stofopvang | Opvangbak |
| Uitlaat diameter | 200 mm |
Op Voorraad
| Breedte | 70, 0 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100, 0 kg |
| Hoogte | 235, 0 cm |
| Inlaat diameter | 200 mm |
| Lengte | 70, 0 cm |
| Opvangbak volume | 100 liter |
| Type filtratie | Cyclonisch zonder filter |
| Type stofopvang | Opvangbak |
| Uitlaat diameter | 200 mm |
You must be logged in to post a review.
€ 298,35€ 361,00 Original price was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Current price is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Reviews
There are no reviews yet.