| Breedte | 70, 0 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100, 0 kg |
| Hoogte | 235, 0 cm |
| Inlaat diameter | 200 mm |
| Lengte | 70, 0 cm |
| Opvangbak volume | 100 liter |
| Type filtratie | Cyclonisch zonder filter |
| Type stofopvang | Opvangbak |
| Uitlaat diameter | 200 mm |
Op Voorraad
| Breedte | 70, 0 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100, 0 kg |
| Hoogte | 235, 0 cm |
| Inlaat diameter | 200 mm |
| Lengte | 70, 0 cm |
| Opvangbak volume | 100 liter |
| Type filtratie | Cyclonisch zonder filter |
| Type stofopvang | Opvangbak |
| Uitlaat diameter | 200 mm |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.