| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | Verzonken |
| Geschikt voor | Design inbouwdoos |
| Kleur | Blank RVS |
| Lengte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal / Inox |
| Model | Design |
| Type gebruik | Wand en vloer |
€ 56,00€ 67,76 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 80 mm |
|---|---|
| Diepte | Verzonken |
| Geschikt voor | Design inbouwdoos |
| Kleur | Blank RVS |
| Lengte | 96 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal / Inox |
| Model | Design |
| Type gebruik | Wand en vloer |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
€ 298,35€ 361,00 Oorspronkelijke prijs was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Huidige prijs is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.