| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Breedte | 42, 0 cm |
| Externe geluiddemper | Ja |
| Filter klasse | M |
| Filter materiaal | Polyester |
| Filter oppervlak | 17.000 cm2 |
| Filter type | Cilinder filter |
| Frequentie | 50 Hz |
| Frequentieregelaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 59, 0 kg |
| Hoogte | 85, 0 cm |
| Inlaat diameter | 50 mm |
| Lengte | 80, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 320 m3/h |
| Merk | BEAM |
| Opvangbak volume | 40 liter |
| Serie | Marathon |
| Softstart | Nee |
| Stofopvang | Opvangbak |
| Stofzuigcontact op apparaat | Nee |
| Uitlaat diameter | 63 mm |
| Vacuüm max. | 280 mbar |
| Vermogen | 3, 0 kW |
| Voltage | 400 volt |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.