| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Diepte | 3 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Chroom |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | Standaard vloer |
| Type gebruik | Muur inbouw |
€ 39,95€ 48,34 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Diepte | 3 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Chroom |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | Standaard vloer |
| Type gebruik | Muur inbouw |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
€ 426,55€ 516,13 Oorspronkelijke prijs was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Huidige prijs is: € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.