| Aansluitdiameter inbouwdoos | Ø50, 8mm / 2 inch |
|---|---|
| Afdekklep inbegrepen | Ja |
| Bocht 2" 22,5º extra lang | 2 stuks |
| Bocht 2" 45º extra lang | 2 stuks |
| Bocht 2" 90º extra lang | 3 stuks |
| Breedte afdekklep | 128 mm |
| Breedte inbouwdoos | 162 mm |
| Diepte afdekklep | 10 mm |
| Diepte inbouwdoos | 90 mm |
| Kleur afdekklep | Wit |
| Lengte inbouwdoos | 180 mm |
| Materiaal afdekklep | Kunststof |
| Retraflex slangstop | 1 stuk |
| Slang inbegrepen | Ja |
| Slang lengte | 9 meter |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.