| Aantal accu's | 2 |
|---|---|
| Aantal motoren | 3 |
| Breedte | 65, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Ja |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Polyester |
| Filter oppervlak | 24.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Filter type | Ster filter |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Gewicht | 75, 0 kg |
| Hoogte | 140, 0 cm |
| Inlaat diameter | 80 mm |
| Lengte | 85, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 400 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 65 liter |
| Serie | BULL |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak met zwenkwieltjes |
| Type motor | Bypass |
| Vacuüm max. | 240 mbar |
| Vermogen | 1, 5 kW |
| Voltage | 24 volt |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.