| Aantal motoren | 3 |
|---|---|
| Aftapkraan voor ledigen van vloeistoffen | Ja |
| Breedte | 70, 0 cm |
| Filter efficiëntie | Tot 150 micron |
| Filter spanen | Stalen zeef |
| Filter vloeistoffen en olie | Nylon zak |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Garantie | 2 jaar |
| Gelijktijdig zuigen en ledigen | Nee |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Gewicht | 90, 0 kg |
| Hoogte | 140, 0 cm |
| Lengte | 45, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 570 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume spanen | 50 liter |
| Opvangbak volume vloeistoffen | 100 liter |
| Serie | M OIL |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak met zwenkwieltjes |
| Type motor | Bypass |
| Vacuüm max. | 250 mbar |
| Vermogen | 3, 9 kW |
| Vloeistof ledigen | Zwaartekracht |
| Vloeistof level indicator | Ja |
| Voltage | 230 volt |
| Zuigcapaciteit | 3, 85 liter per seconde |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.