| Aansluiting | mof - spie |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Plintzuiger |
| Hoek | 90 graden haaks |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 144 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
€ 9,00€ 10,89 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Aansluiting | mof - spie |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Plintzuiger |
| Hoek | 90 graden haaks |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 144 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
€ 298,35€ 361,00 Oorspronkelijke prijs was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Huidige prijs is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.