| Breedte | 17 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 2, 7 kg |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Merk | Beflexx |
| Model | BF1000-230V |
| Stofopvang | Stofzuigerzak |
| Stofzak volume | 3, 5 liter |
| Stroomopname | 3, 5A |
| Vermogen | 800 Watt |
€ 298,41€ 361,08 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 17 cm |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 2, 7 kg |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 28 cm |
| Merk | Beflexx |
| Model | BF1000-230V |
| Stofopvang | Stofzuigerzak |
| Stofzak volume | 3, 5 liter |
| Stroomopname | 3, 5A |
| Vermogen | 800 Watt |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
€ 298,35€ 361,00 Oorspronkelijke prijs was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Huidige prijs is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.