| Breedte | 95 mm |
|---|---|
| Diepte | 8 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 145 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | CleanMaster |
| Type gebruik | Wand en vloer |
€ 49,00€ 59,29 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 95 mm |
|---|---|
| Diepte | 8 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 145 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | CleanMaster |
| Type gebruik | Wand en vloer |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.