| Breedte | 143 mm |
|---|---|
| Diepte | 10 mm |
| Geschikt voor | Retraflex inbouwdoos v1 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 210 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Retraflex v1 |
| Type gebruik | Muur inbouw |
€ 65,00€ 78,65 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 143 mm |
|---|---|
| Diepte | 10 mm |
| Geschikt voor | Retraflex inbouwdoos v1 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 210 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Retraflex v1 |
| Type gebruik | Muur inbouw |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
€ 426,55€ 516,13 Le prix initial était : € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Le prix actuel est : € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
€ 298,35€ 361,00 Le prix initial était : € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Le prix actuel est : € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.