| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Breedte | .. cm |
| Externe geluiddemper | Ja |
| Frequentieregelaar | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 136, 0 kg |
| Hoogte | .. cm |
| Inlaat diameter | 100 mm |
| Lengte | .. cm |
| Luchtstroom max. | 860 m3/h |
| Merk | BEAM |
| Serie | Modules |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Externe voorafscheider (niet inbegrepen) |
| Stofzuigcontact op apparaat | Nee |
| Uitlaat diameter | 100 mm |
| Vacuüm max. | .. mbar |
| Vermogen | 9, 5 kW |
| Voltage | 400 volt |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.