Description
Deze luchtschuif gaat automatisch open of dicht wanneer de stofzuiger wordt ingeschakeld of kan worden geopend met een eigen schakelaar.
€ 209,05€ 252,95 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
Deze luchtschuif gaat automatisch open of dicht wanneer de stofzuiger wordt ingeschakeld of kan worden geopend met een eigen schakelaar.
| Aantal cilinders | 1 |
|---|---|
| Afdichting | Rubber en plastic pakking |
| Breedte | 17, 6 cm |
| Diameter | 100mm |
| Hoogte | 12, 5 cm |
| Lengte dicht | 26, 3 cm |
| Lengte open | 39, 8 cm |
| Materiaal | Gegalvaniseerd metaal |
| Werkdruk | 6-10 bar |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.