| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Aftapkraan voor ledigen van vloeistoffen | Ja |
| Breedte | 94, 0 cm |
| Dumptijd | 4, 2 liter per seconde |
| Filter efficiëntie | Tot 150 micron |
| Filter spanen | Stalen zeef |
| Filter vloeistoffen en olie | Nylon zak |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Garantie | 2 jaar |
| Gelijktijdig zuigen en ledigen | Nee |
| Geluidsniveau | 82 dB |
| Gewicht | 460, 0 kg |
| Hoogte | 188, 0 cm |
| Lengte | 165, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 300 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume spanen | 40 liter |
| Opvangbak volume vloeistoffen | 1000 liter |
| Serie | RAM OIL |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Geïntegreerde opvangbak |
| Type motor | Zijkanaal blower draaistroom |
| Vacuum nominaal | 800 mbar |
| Vacuüm max. | 900 mbar |
| Vermogen | 5, 5 kW |
| Vloeistof ledigen | Reverse flow |
| Vloeistof level indicator | Nee |
| Voltage | 400 volt |
| Zuigcapaciteit | 4, 55 liter per seconde |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.