| Breedte | .. cm |
|---|---|
| Cycloon volume | 600 liter |
| Diameter ontlading | Ø250 mm |
| Gewicht | .. kg |
| Hoogte | .. cm |
| Inlaat diameter | 100 mm |
| Lengte | .. cm |
| Type filtratie | Cyclonisch zonder filter |
| Type stofopvang | Aparte opvang in bijv. vuilcontainer, Big Bag of Big Box |
| Uitlaat diameter | 100 mm |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.