| Aantal motoren | 3 |
|---|---|
| Breedte | 66, 0 cm |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Polyester |
| Filter oppervlak | 24.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Filter type | Ster filter |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Gewicht | 70, 0 kg |
| Hoogte | 151, 5 mm |
| Inlaat diameter | 70 mm |
| Lengte | 80, 0 cm |
| Lengte Longopac | 20 meter |
| Lengte en volume per zak | 50 cm / +/- 25 liter |
| Luchtstroom max. | 570 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Serie | M |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Longopac |
| Type motor | Bypass |
| Vacuüm max. | 250 mbar |
| Vermogen | 3, 9 kW |
| Voltage | 230 volt |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.