| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Diepte | 3 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Chroom |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | Standaard vloer |
| Type gebruik | Muur inbouw |
€ 39,95€ 48,34 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Diepte | 3 mm |
| Geschikt voor | Montageplaat standaard |
| Kleur | Chroom |
| Lengte | 132 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Model | Standaard vloer |
| Type gebruik | Muur inbouw |
Vous devez être logged in pour poster un commentaire.
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.