| ATEX | Ja |
|---|---|
| Antistatisch | Ja |
| Diameter | Ø50 mm |
| Food grade | Nee |
| Geschikt voor | Dagelijkse reiniging van moeilijk bereikbare hoeken, kieren en spleten |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Oliebestendig rubber |
| Temperatuurbereik | -20° tot +120°C |
€ 32,75€ 39,63 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| ATEX | Ja |
|---|---|
| Antistatisch | Ja |
| Diameter | Ø50 mm |
| Food grade | Nee |
| Geschikt voor | Dagelijkse reiniging van moeilijk bereikbare hoeken, kieren en spleten |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Oliebestendig rubber |
| Temperatuurbereik | -20° tot +120°C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.