| Breedte | .. cm |
|---|---|
| Cycloon volume | 200 liter |
| Diameter ontlading | Ø150 mm |
| Gewicht | .. kg |
| Hoogte | .. cm |
| Inlaat diameter | 51 mm |
| Lengte | .. cm |
| Type filtratie | Cyclonisch zonder filter |
| Type stofopvang | Aparte opvang in bijv. vuilcontainer, Big Bag of Big Box |
| Uitlaat diameter | 51 mm |
Reviews
There are no reviews yet.