| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 45 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 210 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2164 |
€ 11,20€ 13,55 excl. VATincl. VAT
Instock
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 45 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 210 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2164 |
Reviews
There are no reviews yet.