| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Behuizing | Staal, optioneel RVS 304 |
| Breedte | 66, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Nee |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Antistatisch polyester |
| Filter oppervlak | 24.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Filter type | Ster filter |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Gewicht | 95, 0 kg |
| Hoogte | 163, 0 cm |
| Inlaat diameter | 70 mm |
| Lengte | 80, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 350 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 65 liter |
| Overdrukventiel | Ja |
| Serie | ECOBULL ATEX |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak RVS 304 met zwenkwieltjes |
| Type motor | Zijkanaal blower ATEX 3GD T 125 °C |
| Vacuum nominaal | 210 mbar |
| Vacuüm max. | 230 mbar |
| Vermogen | 1, 8 kW |
| Voltage | 230 volt |
Reviews
There are no reviews yet.