| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diameter | Ø50, 8 mm |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 45 graden stromend |
| Kleur | Met |
| Lengte | 210 mm |
| Materiaal | Slakkenvast PVC |
| Norm | ASTM F2164 |
€ 11,20€ 13,55 excl. btwincl. btw
Op voorraad
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diameter | Ø50, 8 mm |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 45 graden stromend |
| Kleur | Met |
| Lengte | 210 mm |
| Materiaal | Slakkenvast PVC |
| Norm | ASTM F2164 |
€ 426,55€ 516,13 Oorspronkelijke prijs was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Huidige prijs is: € 379,00€ 458,59. excl. btwincl. btw
€ 298,35€ 361,00 Oorspronkelijke prijs was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Huidige prijs is: € 269,00€ 325,49. excl. btwincl. btw
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.