| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 71 mm |
| Diameter | Ø50, 8 mm |
| Hoek | 45 graden |
| Kleur | Met |
| Lengte | 73 mm |
| Materiaal | Slakkenvast PVC |
| Norm | ASTM F2162 |
€ 2,40€ 2,90 excl. btwincl. btw
Op voorraad
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 71 mm |
| Diameter | Ø50, 8 mm |
| Hoek | 45 graden |
| Kleur | Met |
| Lengte | 73 mm |
| Materiaal | Slakkenvast PVC |
| Norm | ASTM F2162 |
€ 426,55€ 516,13 Oorspronkelijke prijs was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Huidige prijs is: € 379,00€ 458,59. excl. btwincl. btw
€ 298,35€ 361,00 Oorspronkelijke prijs was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Huidige prijs is: € 269,00€ 325,49. excl. btwincl. btw
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.