| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Behuizing | Staal, optioneel RVS 304 |
| Breedte | 105, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Ja |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Antistatisch polyester |
| Filter oppervlak | 180.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Automatische perslucht ontladingen |
| Filter type | Cartridge |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 78 dB |
| Gewicht | 600, 0 kg |
| Hoogte | 230, 0 cm |
| Inlaat diameter | 100 mm |
| Lengte | 195, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 1.180 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 175 liter |
| Overdrukventiel | Ja |
| Serie | PUMA ATEX |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak RVS 304 met zwenkwieltjes |
| Type motor | Zijkanaal blower ATEX II3/2D c T 125 °C |
| Vacuum nominaal | 380 mbar |
| Vacuüm max. | 550 mbar |
| Vermogen | 20, 0 kW |
| Voltage | 400 volt |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.