| Moteur à courant alternatif | 1 |
|---|---|
| Behuizing | RVS 304 |
| Breedte | 55, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Non |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Matériau du filtre | Antistatisch polyester |
| Filter oppervlak | 15.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Type de filtre | Ster filter |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Non |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Gewicht | 50, 0 kg |
| Hoogte | 140, 0 cm |
| Inlaat diameter | 70 mm |
| Lengte | 62, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 270 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Volume de l'Opvangbak | 45 liter |
| Overdrukventiel | Ja |
| Série | TB ATEX |
| Démarrage progressif | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak RVS 304 met zwenkwieltjes |
| Type motor | Zijkanaal blower ATEX 3/2D T 125 °C |
| Vacuum nominaal | 200 mbar |
| Vacuüm max. | 250 mbar |
| Vermogène | 2, 2 kW |
| Tension | 400 volts |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.