| Moteur à courant alternatif | 1 |
|---|---|
| Behuizing | Staal, optioneel RVS 304 |
| Breedte | 66, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Ja |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Matériau du filtre | Antistatisch polyester |
| Filter oppervlak | 24.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Type de filtre | Ster filter |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Non |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 73 dB |
| Gewicht | 142, 0 kg |
| Hoogte | 151, 0 cm |
| Inlaat diameter | 80 mm |
| Lengte | 120, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 320 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Volume de l'Opvangbak | 100 liter |
| Overdrukventiel | Ja |
| Série | FOX ATEX |
| Démarrage progressif | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak RVS 304 met zwenkwieltjes |
| Type motor | Zijkanaal blower ATEX II3/2D c T 125 °C |
| Vacuum nominaal | 200 mbar |
| Vacuüm max. | 260 mbar |
| Vermogène | 2, 2 kW |
| Tension | 400 volts |
Commentaires
Il n'y a pas encore de commentaires.