| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Behuizing | RVS 304 |
| Breedte | 66, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Nee |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Antistatisch polyester |
| Filter oppervlak | 15.000 cm2 |
| Filter type | Cartridge |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 73 dB |
| Gewicht | 140, 0 kg |
| Hoogte | 151, 0 cm |
| Inlaat diameter | 50 mm |
| Lengte | 120, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 270 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 50 liter |
| Overdrukventiel | Ja |
| Serie | FOX ATEX |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Hopper RVS 304 met aftapkraan |
| Type motor | Zijkanaal blower ATEX II3/2D c T 125 °C |
| Vacuum nominaal | 200 mbar |
| Vacuüm max. | 250 mbar |
| Vermogen | 2, 2 kW |
| Voltage | 400 volt |
Reviews
There are no reviews yet.