| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 63 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Direct achter inbouwdoos |
| Hoek | 90 graden haaks |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 70 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2161 |
€ 2,40€ 2,90 excl. VATincl. VAT
Instock
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 63 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Direct achter inbouwdoos |
| Hoek | 90 graden haaks |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 70 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2161 |
€ 426,55€ 516,13 Original price was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Current price is: € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
Reviews
There are no reviews yet.