| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Hoek | 90 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 110 mm |
| Materiaal | slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2158 |
€ 3,00€ 3,63 excl. VATincl. VAT
Instock
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Hoek | 90 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 110 mm |
| Materiaal | slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2158 |
€ 298,35€ 361,00 Original price was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Current price is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Reviews
There are no reviews yet.