| Aantal motoren | 1 |
|---|---|
| Breedte | 65, 0 cm |
| Conische cycloon filterbescherming | Nee, optioneel |
| Filter klasse | M, 99, 9% van het stof met een korrelgrootte van minder dan 2 micron |
| Filter materiaal | Polyester |
| Filter oppervlak | 38.000 cm2 |
| Filter reinigingssysteem | Handmatige filterschudder |
| Filter type | Ster filter |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Frequentieregelaar | Nee |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 79 dB |
| Gewicht | 190, 0 kg |
| Hoogte | 140, 0 cm |
| Inlaat diameter | 70 mm |
| Lengte | 110, 0 cm |
| Luchtstroom max. | 730 m3/h |
| Merk | Depureco |
| Opvangbak volume | 100 liter |
| Overdrukventiel | Nee, optioneel |
| Serie | TX |
| Softstart | Ja |
| Stofopvang | Opvangbak met zwenkwieltjes |
| Vacuum nominaal | 260 mbar |
| Vacuüm max. | 330 mbar |
| Vermogen | 7, 5 kW |
| Voltage | 400 volt |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.