| Breedte | 131 mm |
|---|---|
| Diameter slangaansluiting | 32 mm |
| Geschikt voor | Rondo inbouwdoos haaks en recht inbouwdoos |
| Hoogte | 4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 131 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Rondo |
| Type gebruik | Vloer inbouw |
€ 44,00€ 53,24 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
| Breedte | 131 mm |
|---|---|
| Diameter slangaansluiting | 32 mm |
| Geschikt voor | Rondo inbouwdoos haaks en recht inbouwdoos |
| Hoogte | 4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 131 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Model | Rondo |
| Type gebruik | Vloer inbouw |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.