Beschrijving
Deze luchtschuif gaat automatisch open of dicht wanneer de stofzuiger wordt ingeschakeld of kan worden geopend met een eigen schakelaar.
€ 221,76€ 268,33 excl. VATincl. VAT
Op Voorraad
Deze luchtschuif gaat automatisch open of dicht wanneer de stofzuiger wordt ingeschakeld of kan worden geopend met een eigen schakelaar.
| Aantal cilinders | 1 |
|---|---|
| Afdichting | Rubber en plastic pakking |
| Breedte | 17, 6 cm |
| Diameter | 102mm |
| Hoogte | 12, 5 cm |
| Lengte dicht | 26, 3 cm |
| Lengte open | 39, 8 cm |
| Materiaal | Gegalvaniseerd metaal |
| Werkdruk | 6-10 bar |
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.