| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 22, 5 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 122 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2165 |
€ 6,20€ 7,50 excl. VATincl. VAT
Instock
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 22, 5 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 122 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2165 |
€ 298,35€ 361,00 Oorspronkelijke prijs was: € 298,35€ 361,00.€ 269,00€ 325,49Huidige prijs is: € 269,00€ 325,49. excl. VATincl. VAT
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.