| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 282 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 90 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 282 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2160 |
€ 15,20€ 18,39 excl. VATincl. VAT
Instock
| Aansluiting | mof - mof |
|---|---|
| Breedte | 282 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Geschikt voor | Retraflex slangsysteem |
| Hoek | 90 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 282 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2160 |
€ 426,55€ 516,13 Oorspronkelijke prijs was: € 426,55€ 516,13.€ 379,00€ 458,59Huidige prijs is: € 379,00€ 458,59. excl. VATincl. VAT
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.