| Aansluiting | spie - mof |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Hoek | 90 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 110 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2159 |
€ 3,00€ 3,63 excl. VATincl. VAT
Instock
| Aansluiting | spie - mof |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diameter | Ø50, 8mm / 2 inch |
| Hoek | 90 graden stromend |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 110 mm |
| Materiaal | Slagvast PVC |
| Norm | ASTM F2159 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.